У ДНР вирішили приватизувати донецький ФК Шахтар

ФК Шахтар Донецьк

У зв’язку з відмовою Ріната Ахметова сплачувати податки в бюджет ДНР, уряд самопроголошеної республіки вирішив націоналізувати футбольний клуб «Шахтар» разом з Донбас Ареною, повідомляє телеканал HalfLifeNews.

Як повідомив колишній відомий коментатор і за сумісництвом сторож донецького стадіону «Смолянка», а нині Міністр футбольних клубів і стадіонів ДНР Сергій Дерепа, за підсумками референдуму вже обрали народного президента і народного генерального директора ФК «Шахтар». Референдум проходив серед інших сторожів стадіону «Смолянка», результати офіційно підтверджені крейдою на стіні Донецької ОДА.

На цей момент ведуться активні пошуки народного тренера для команди. Як повідомив новий народний президент ФК Шахтар, який попросив називати його просто Францем Беккенбауером, у нього вже є кілька варіантів. Всім потенційним тренерам вже розіслані СМС з проханням передзвонити.

«У нас є три основні кандидати на роль народного тренера, яким ми будемо слати СМС найбільше, – трохи розкрив плани команди Франц. – По-перше, це Фабіо Капелло, який зараз очолює братську нам збірну Росії, по-друге, це тренер Баварії Пеп Гвардіола, у якого борода, як у Дениса Пушиліна, а також Олег Блохін, який затаїв образу на нову владу через те, що взимку в Києві не зміг зводити онука на ялинку».

За словами народного президента, бюджет команди і можливі трансфери гравців будуть залежати від кількості захоплених інкасаторських машин ПриватБанку та інших спонсорських пожертвувань з боку місцевих бізнесменів.

Хто стане народним капітаном команди поки неясно. Новий народний генеральний директор ФК Шахтар не зміг нічого прокоментувати, бо досі не може підібрати пароль для реєстрації у Фейсбуці.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика, Спорт // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: У ДНР вирішили приватизувати донецький ФК Шахтар.