Наталія Королевська поведе 6-річного вболівальника Тимура на сьогоднішній матч збірної України

Лідер партії “Україна – Вперед!” Наталія Королевська заявила, що під час сьогоднішнього матчу між збірними України та Франції, вона вболіватиме за українську збірну на стадіоні “Донбас Арена” разом з інтернет-зіркою 6-річним Тимуром. Спеціально для цього народний депутат привезла до Донецька всю сім’ю хлопчика, повідомляє ТСН.

6-річний Тимур став зіркою інтернету після того, як на матчі Україна-Швеція оператори показали його щирі емоції під час голу української збірної у виконанні Андрія Шевченка.

Коли я побачила ці щирі почуття, я зразу зрозуміла, що за такими людьми майбутнє України, – розповідає Наталія Королевська, – Партія “Україна – Вперед!” просто не могла пройти повз, і ми вирішили проспонсорувати поїздку Тимура на другий матч збірної. Тимур сидітиме просто біля мене. Сподіваюсь, що сьогодні наша збірна заб’є багато голів, і весь наш народ по телевізору знову стане свідком щирих непідробних емоцій малої дитини.

Крім того Королевська кілька разів повідомила про їх з Тимуром розміщення на стадіоні “Донбас Арена” – це верхні ряди 122 сектору.

Близькі до партії “Україна – Вперед!” джерела розповідають, що також велись пошуки ще одного фаната з першого матчу збірної – “Фантомаса” (див. фото). Планувалось, що він теж сидітиме біля Королевської (Тимур справа, Фантомас – зліва). Та фаната у масці, на жаль, не знайшли.

UaReview

Опубліковано у Політика, Спорт // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Наталія Королевська поведе 6-річного вболівальника Тимура на сьогоднішній матч збірної України.