Чиновники: затягування ремонтних робіт до Євро 2012 – продумане рішення

Незважаючи на те, що до початку Євро 2012 залишаються лічені дні, в містах, що приймають чемпіонат, і досі тривають ремонтні роботи. У Києві, Харкові, Донецьку і Львові ще дотепер перекриті на ремонт деякі вулиці, розриті деякі дороги, робочі фарбують тротуари та паркани. Ми звернулись до прес-служби Міністерства інфраструктури України з проханням прокоментувати ситуацію.

Так, і дійсно зараз проходять ремонтні роботи у приймаючих містах, – розповідає прес-секретар міністерства Остап Криворучко, – І нас багато критикують з цього приводу, навіть не здогадуючись про справжні причини затягнутого ремонту. Відкрию невеличку таємницю: ремонти продовжаться і на час чемпіонату. Це продумане рішення Уряду, націлене на покращення добробуту українців.

Ви знаєте, що під час Євро 2012 до нас приїде маса іноземних гостей, в тому числі з Італії, Іспанії, Чехії, Польщі та Росії. І цим гостям ми покажемо не лише те, наскільки в Україні усе гарно, але і те, наскільки наш народ працьовитий. Це стане хорошою рекламою для тих наших громадян, які з року в рік їздять за кордон на роботу (так звані “заробітчани”), в тому числі у вищезгадані країни. Крім добробуту цих громадян, це позитивно відіб’ється на економіці країни в цілому, оскільки наші заробітчани більшу частину своїх заробітків висилають до України. Тому не хвилюйтесь щодо ремонтних робіт під час Євро 2012 – усе це продумані кроки.

Нагадаємо, Євро 2012 – це чемпіонат Європи з футболу.

Володимир Олінкевич спеціально для UaReview

Опубліковано у Спорт, Україна // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Чиновники: затягування ремонтних робіт до Євро 2012 – продумане рішення.