Гімн ЄВРО 2012 заспіває Зеновій Гучок

Кілька місяців тому UEFA повідомило, що гімн майбутнього ЄВРО виконає німецька поп-зірка Осеана. Ця інформація в Україні була сприйнята неоднозначно. Адже за право виконати головну пісню “мундіалю” змагались як українські виконавиці – Руслана і Гайтана, так і американська поп-діва Rihanna. Але вибір зупинили на маловідомій у нас, але дуже популярній у Польщі виконавиці. Та цього тижня з’явилась інформація, що Львів матиме свій власний гімн до ЄВРО, і виконає його народний артист України Зеновій Гучок.

Як виявилось, інформацію розповсюджує сам співак. За словами Зеновія, він не згоден, що уся слава і гроші дістануться закордонній співачці. “Я вважаю, що моя пісня “Черемхова віхола” стане ідеальним гімном тої футбольної олімпіади (чемпіонату – ред.), – заявляє маестро, – Тому саме її я буду виконувати під час проведення матчів європершості на стадіоні Львів Арена“.

Також нам стало відомо, що “гімн” Зеновій Гучок буде виконувати безпосередньо перед матчами на стоянці стадіону зі спеціально обладнаної білої ГАЗелі зі зображеннями співака на бортах. Там же усі бажаючі ознайомитись з творчістю співака зможуть придбати касети з новим альбомом “Біла Лілея” та плакати з автографом Зеновія.

На запитання, чи не здається йому дивним що у пісні “Черемхова віхола” немає ні слова про ЄВРО, футбол чи Європу співак відповів: “Ні, не дивує!”

А зараз, ексклюзив для читачів UaReview. Ви маєте змогу одними із перших почути НОВИЙ ГІМН ЄВРО 2012 ВІД ЗЕНОВІЯ ГУЧКА:

Ярослав Львівський спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура, Спорт // Теги: , , , , // Постійне посилання: Гімн ЄВРО 2012 заспіває Зеновій Гучок.