Степан Гіга став власником глянцевого журналу “RIA-Львів” і перейменує його в “ГІГА-Львів”

Журнал ГІГА Львів

Популярний український естрадний співак Степан Гіга придбав перший глянцевий журнал західної України – “RIA-Львів”. За словами новоспеченого медіа-магната, відтепер в журналі публікуватимуться лише справжні українські зірки, повідомляє прес-служба народного артиста України.

У оновленому “RIA-Львів” будуть лише справжні селебрітіз, – розповідає Степан Гіга, – Що це за Сергій Пастух? Що це за Лілія Кіш? Хто такий Владіслав Левицький? Хто такий Дзідзьо врешті-решт?! Відтепер у журналі будуть лише справжні українські зірки, створені для глянцу. Зокрема, це Іво БобулАлла Кудлай, Іван Попович, Зеновій Гучок, Павло Зібров, Квітослава Гіга [донька артиста – UaReview], Степан Гіга-Молодший [син артиста – UaReview] та ваш покірний слуга.

Наразі журнал готується до ребрендингу в “GIGA Львів”. Відомо також, що на кожній обкладинці оновленого журналу буде Степан Гіга.

Прес-служба також надала теми першого номеру “GIGA Львів”:

  • Іво Бобул: Супергероями не народжуються
  • Правила життя Віталія Білоножка
  • Павло Зібров: Мої вуса – це бренд!
  • Вперше за 10 років! Нова фотосесія Алли Кудлай у Домініканському Соборі
  • Левко Дурко: від співака до зварювальника один крок
  • Тексти пісень Тараса Петриненка “Україна”, “Господи помилуй нас” та “Пісня про пісню”
  • Степан Гіга: Дабстеп-версія пісні “Цей сон” – це дещо більше, ніж просто воб-воб-воб

З джерел, близьких до редакції журналу, стало відомо, що після розміщення Степана Гіги на обкладинці в лютневому номері, на артиста так і посипались запрошення на корпоративи.

Пан Гіга зрозумів, що придбання журналу може бути хорошим маркетинговим ходом. За його розрахунками, при умові 50 корпоративних концертів на місяць, вартість придбання видання RIA-Львів повинно окупитись вже за 3 місяці.” – резюмує джерело.

Нагадаємо, Степан Гіга записує dubstep-альбом під псевдонімом GigaBass.

UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , , , , , , , , , , , , , // Постійне посилання: Степан Гіга став власником глянцевого журналу “RIA-Львів” і перейменує його в “ГІГА-Львів”.