Львів’яни збирають підписи за відставку міського голови Садового через сніг

сніг у Львові

Сьогодні у центрі Львова група активістів збирала підписи до петиції за відставку Андрія Садового. Вони мотивували необхідність відставки неспроможністю міського голови Львова впоратись із негодою (зокрема, снігом), хоча синоптики про неї повідомляли заздалегідь, пише сайт 24 каналу.

Ініціативу активістів підтримали декілька перехожих, щоправда достатньо підписів зібрати не вдалось, адже на холоді замерзла кулькова ручка.

Я вже тричі сьогодні штовхав маршрутку, – розповідає розгніваний Роман Н., – І жодного разу не бачив, як це робив Садовий! Чому він разом зі всіма людьми не штовхає автобуси?!

Нам це важливо: Підтримайте UaReview на Patreon

Сніг! У березні! За Буняка такого не було!” – сердито додає випадкова перехожа Лідія В.

Я дві години не могла добратись на роботу! І все через Садового! – обурюється пенсіонерка Людмила Валеріївна, – А кого я ще маю звинувачувати?! Сама за нього голосувала. Але сьогодні побачила, що даремно. Краще б за “регіонала” якось проголосувала – дивилась в інтернеті, в Донецьку зараз погода +7 +17, ніякого снігу.

Активісти також хотіли влаштувати пікет під будівлею Міськради на Площі Ринок, але замерзли і порозходились по хатах.

Нагадаємо, у Львові за добу випало більше місячної норми опадів.

UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , // Постійне посилання: Львів’яни збирають підписи за відставку міського голови Садового через сніг.