Влада Львова заборонили Стасу Михайлову співати російською

Стас Михайлов у Львові

Міськрада Львова заборонила співаку Стасу Михайлову, що виступатиме 30 березня на Велотреку СКА, виконувати пісні російською мовою. У зв’язку з цим, репертуар нової програми заслуженого артиста Росії “Я відкрию своє серце” нашвидкуруч перекладається на українську мову, повідомляє газета “Ратуша”.

У зв’язку з засиллям російськомовного продукту на вуха галицьких слухачів, та з метою патріотичного виховання молоді та жінок бальзаківського віку, Львівська міська рада постановила Станіславу Михайлову перекласти репертуар українською мовою.” – цитує “Ратуша” прес-реліз ЛМР.

Ініціатором такого рішення виступила фракція ВО Свободи у міськраді Львова.

Менеджмент співака спочатку був здивований постанові, але концерт скасовувати не став. Перекладом пісень співака зайнялась викладач філологічного факультету ЛНУ ім. І.Франка Людмила Шатц.

У пана Станіслава Володимировича [Михайлова] дуже гарна лірика. Її перекладений на українську варіант дуже нагадує лірику метра нашої естради Степана Гіги, – ділиться враженнями перекладач, – Ось послухайте: “Чи то на радість, чи ж бо на біду – ти знай, що я тебе одну люблю! Все для тебе, світанки і тумани, все для тебе, моря і океани…” Ну чим не Гіга?!

Ймовірно, саме тому на розігріві у артиста року за версією Радіо Шансон співатиме народний артист України Степан Гіга.

Відомо також, що почесним гостем на концерті Стаса Михайлова буде міський голова Львова Андрій Садовий, що неодноразово схвально висловлювався про творчість співака.

Нагадаємо, концерт Стаса Михайлова у Львові відбудеться 30 березня на Велотреку СКА, вартість квитків – від 400 до 1200 гривень.

Петро Петрів спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Влада Львова заборонили Стасу Михайлову співати російською.