Стаса Михайлова вдарила блискавка

Відомого російського шансоньє Стаса Михайлова вдарила блискавка. Про це повідомляє “Известная газета”. Під час концерту 5 березня на Манежній площі у Москві на честь святкування перемоги Володимира Путіна на виборах, Михайлов виконував пісню “Для тебя”. Під час програшу він вирішив привітати “нового” президента.  І саме в цю мить, на словах “да здравствует Владимир Владимирович…” у співака поцілив розряд блискавки.

Більшість глядачів не зрозуміло, що до чого, адже усе сталося миттєво. “Ми стояли біля сцени і раптом побачили спалах, ніби від фотокамери. А потім він упав” – повідомив один із глядачів.

До Стаса підбігли його охоронці і під руки відволокли його за лаштунки. Після кількахвилинної паузи співак повернувся на сцену і продовжив виступ, виконавши ще дві пісні.

Сам Стас Михайлов пізніше так прокоментував інцидент: “Ось воно Боже визнання. Вказав Він на Співака свого, наситив енергією для майбутньої творчості, дав заряд для нових звершень!” Також Михайлов повідомив, що планує написати про це пісню.

Ярослав Львівський спеціально для UaReview

Опубліковано у Шоу-бізнес // Теги: , , , // Постійне посилання: Стаса Михайлова вдарила блискавка.