Український Esquire таки вийшов українською

В українських кіосках таки з’явився перший номер журналу Esquire на українській мові. На обкладинці журналу – метр української естради Іво Бобул.

Нагадаємо, після того, як у продаж поступив перший номер українського Esquire російською мовою, українська громадськість (здебільшого хіпстери – UaReview) дуже неоднозначно відреагувала на це. У соціальній мережі Facebook активістами було створено сторінку з вимогою випускати український Есквайр українською мовою, а головний редактор видання Олексій Тарасов отримав шквал критики у твіттері.

Ми вирішили не гратись із вогнем, і так швидко, як тільки могли, зверстали україномовну версію Esquire, – розповів нам Олексій Тарасов, – В перекладі статей нам допоміг Google Translate, а Гері Олдмена ми замінили на Іво Бобула: як фото на обкладинці, так і інтерв’ю (пан Іво сам люб’язно надіслав текст нам два місяці тому, коли стало відомо про запуск українського “Есквайру”). Зробили трохи не за 79-річними традиціями видання, зате це повинно вирішити конфлікт, що виник.

Також Олексій Тарасов пообіцяв, що й наступні випуски журналу будуть виходити на двох мовах, кожна тиражем у 25 000 примірників.

UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , // Постійне посилання: Український Esquire таки вийшов українською.