Прес-конференції Януковича в Ростові-на-Дону продовжили на три сезони

Янукович, прес-конференція в Ростові-на-Дону

Представники міжнародного інформаційного агентства “Россия сегодня” підписали контракт із екс-президентом України Віктором Януковичем, згідно якого його виступи в Ростові-на-Дону триватимуть щонайменше три сезони.

Це означає, що нові серії прес-конференцій “живого” “президента” виходитимуть на усіх телеканалах-партнерах інформаційної агенції “Росія сьогодні” як мінімум до 2017 року.

Ми знали, що пілотна прес-конференція Януковича 28 лютого матиме успіх, – розповідає керівник “Росії сьогодні” Дмитро Кисельов. – Але те, що кожен новий виступ Януковича буде знов і знов збирати таку аудиторію, ми і подумати не могли. Тим більше, що кожного разу сценарій його виступу і монолог Януковича фактично ті самі.

За словами Кисельова, українська політика є важливою складовою інформаційної сітки “Росії сьогодні”, а прес-конференції Януковича в Ростові-на-Дону – один з найрейтинговіших продуктів агенції. Зокрема, кожен новий виступ живого екс-президента лише в країнах СНД дивляться в середньому 20 млн осіб.

Тому ми підписали контракт з Януковичем відразу на три сезони. Віктор Федорович і надалі виступатиме двічі на місяць по буднях в обідній час“, – розповів керівник “Росії сьогодні”.

Скільки отримає екс-президент України за кожен новий епізод своєї епопеї в Ростові-на-Дону Кисельов не повідомив. Однак з джерел, близьких до “Росії сьогодні”, стало відомо, що розраховуються із Януковичем виключно золотом, а його технічний райдер включає в себе набір ручок.

Нагадаємо, 2 квітня Віктор Янукович вже втретє виступив з прес-конференцією у Ростові-на-Дону.

Читайте також: Янукович заявив, що страусів у Межигір’я йому підкинули.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Прес-конференції Януковича в Ростові-на-Дону продовжили на три сезони.