Дмитро Кисельов став радником Януковича з інформаційної політики

Дмитро Кисельов

Російський тележурналіст, автор передачі “Вісті тижня” на каналі “Росія 1”, Дмитро Кисельов став позаштатним радником президента України Віктора Януковича з питань інформаційної політики та свободи слова. Про це повідомили в прес-службі Адміністрації президента.

В Україні зараз справді дуже складна ситуація з засобами масової інформації, – цитують у прес-службі Віктора Януковича. – На жаль, будь-яка подія в державі висвітлюється із зовсім різних точок зору, інколи діаметрально протилежних. І зовсім не всі ці точки корисні для держави. Є дуже багато видань, які пишуть все, що вважають за потрібне, і зовсім не дивляться на потреби керівництва країни. Для того, щоби люди не плутались у всій цій інформації, необхідно змінити стандарти її подачі.

За словами Януковича, приклади гарно врегульованої інформаційної політики в державі можна бачити в сусідніх з Україною Білорусі та Росії. І саме за такими принципами повинна бути врегульована робота ЗМІ в Україні.

Основним завданням Дмитра Кисельова на посаді радника президента стане допомога в реформуванні інформаційної політики в державі. Це досвідчений журналіст і медіа-менеджер, він знає, якою повинна бути справжня журналістика, і принесе принципи такої журналістики в Україну“, – йдеться у коментарі до призначення.

З новою посадою Дмитра Кисельова вже встигли привітати прем’єр-міністр Микола Азаров та голова Верховної Ради Володимир Рибак.

Нагадаємо, раніше прес-служба президента закликала громадян не вірити вигадкам з інтернету, а вмикати “Перший Національний”.

UaReview

Опубліковано у Політика, Україна // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Дмитро Кисельов став радником Януковича з інформаційної політики.