У черговому “апокаліптичному” сюжеті російського телеканалу по Україні ходять зомбі

Дмитро Кисельов

На каналі Росія 1 вийшов черговий сюжет про Україну, в якому ведучий Дмитро Кисельов прогнозує Україні істотні проблеми після підписання угоди про асоціацію з ЄС. Зокрема, Україна показана як зона відчуження, в якій ходять зграї бездушних зомбі.

Українські політики думають, що Україна потрібна Євросоюзу як рівноправний партнер. А насправді – лише як “гарматне м’ясо”. Україна – найбільша країна, що лежить повністю в Європі, це цілих 45 мільйонів майже європейського населення. І ці ресурси гріх не використати у корисних цілях“, – розповідає Кисельов.

Зокрема, Україну можна використати як полігон для випробування зброї масового знищення або нових фармакологічних препаратів.

І засліплені бажанням потрапити до Європейського Союзу жителі України навіть не підозрюють, у що може перетворитись їх ненька вже в найближчі кілька років – після того, як європейські військові і фармацевти візьмуться за неї, – продовжує теоретизувати російський ведучий, – Вся Україна стане одним великим Чорнобилем, зоною відчуження, по якій ходитимуть цілі армії бездушних зомбі. А невеликі групи вцілілих будуть вночі переховуватись в лісах, а вдень короткими перебіжками рухатимуться в бік Російського кордону, бо знатимуть, що порятунок їх чекає лише тут.

То чи не варто краще подумати наперед, і рухатись у напрямку Росії тепер?” – задає риторичне запитання Дмитро Кисельов.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: У черговому “апокаліптичному” сюжеті російського телеканалу по Україні ходять зомбі.