Дмитро Кисельов звільнився з російського інформаційного агентства через надмірну пропаганду

Дмитро Кисельов, журналіст

Російський журналіст Дмитро Кисельов звільнився з поста генерального директора міжнародного інформаційного агентства “Росія сьогодні”. Причиною звільнення Кисельов назвав надмірну пропаганду та повну відсутність об’єктивності в російських медіа. Про це журналіст написав у своєму Facebook.

Те, що зараз показують російські ЗМІ – це вже перебор! – заявив Дмитро Кисельов. – Я вважаю, що в інтересах держави інформацію можна і навіть потрібно подавати під потрібним кутом. Це нормальна світова практика: щось показувати, а щось замовчувати. Однак, коли реальність не просто спотворюється, а повністю створюється за допомогою новин, як це зараз відбувається в новинах про Україну, – то це вже занадто! Я в такому участі не беру.

Крім того, Кисельов попросив вибачення у жителів України за останні три дні своєї роботи. “Навіть я незчувся, як перейшов межу. Мені соромно за останні три дні роботи підконтрольних мені медіа. Пробачте мене, жителі України“, – зазначив російський журналіст.

Також Дмитро Кисельов заявив, що він не проти б попрацювати в Білорусі: “Там телебачення також виконує функцію пропаганди, а не класичних ЗМІ, але в Білорусі правду хоча б викривляють, а не повністю створюють.

На завершення екс-гендиректор “Росії сьогодні” висловив слова підтримки редакції видання Лента.ру (в якому на днях змінили головного редактора на підконтрольного Кремлю) і закликав журналістів, що звільнились, разом із собою їхати до Білорусі.

Нагадаємо, останнім часом російські ЗМІ писали про те, що Яценюк таємно вивіз у США золото скіфів, Олександр Музичко, відомий як Сашко Білий, балотуватиметься в президенти України, а російські космічні супутники були атаковані з території західної України.

Читайте також: Володимир Путін вивів з ладу детектор брехні.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Дмитро Кисельов звільнився з російського інформаційного агентства через надмірну пропаганду.