У Мінську через помилку даішника Янукович 40 хвилин пропускав свій кортеж

Кортеж президента

Через помилку білоруського ДАІшника президент України Віктор Янукович, під час свого візиту до Мінська, 40 хвилин пропускав власний кортеж, стоячи в корку на виїзді з аеропорту. Повідомлення з вибаченням за інцидент оприлюднила прес-служба Мінського управління ДАІ.

За інформацією прес-служби, майор ДАІ Республіки Білорусь Аляксандр Аніщенкевіч випадково переплутав схеми руху президентських кортежів, і на цілих 40 хвилин перекрив вулицю просто перед головним автомобілем кортежу українського президента.

Стоячи в корку, найбільше нервувала охорона Віктора Януковича. З міркувань безпеки президента довелося тричі пересаджувати в різні автомобілі. На сленгу охорони такий захід називається “гра в наперстки”.

Випадковий свідок події, мінський таксист на умовах анонімності повідомив, що чоловік, схожий на Януковича нецензурно лаявся, поривався натиснути на гудок в автомобілі і кричав “Я покажу цьому Митному Союзу!” та “От вернусь у Київ – буду без кортежу їздити!

ДАІ міста Мінська приносить вибачення українській делегації і запевняє, що до майора-невдахи буде вжито дисциплінарних заходів. Зокрема, його вже вирішено направити постовим у Бобруйськ.

Нагадаємо, раніше на авто з президентського кортежу наклеїли наліпку “Я паркуюсь як ідіот”.

Юліус Тимошенчявікус спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , // Постійне посилання: У Мінську через помилку даішника Янукович 40 хвилин пропускав свій кортеж.