Водіїв кортежу Януковича ледь не позбавили прав через рух в колоні з 6 автомобілів

Кортеж президента

Сьогодні близько 9:00 під час руху трасою Київ-Овруч у напрямку Києва кортеж Януковича зупинив інспектор ДАІ. Він почав складати протокол про порушення закону, згідно якого забороняється рух в колонах понад 5 автомобілів. Про це повідомив один з водіїв на своїй сторінці в Facebook.

Він ввічливо привітався, представився Петренком, і так само ввічливо позабирав права у всіх наших [водіїв кортежу – ред.], – пише очевидець. – А потім оголосив, що оскільки в колоні шість машин, ми потрапляємо під новий закон, і як наслідок – нас позбавляють на два роки прав та вилучають автомобілі.

За словами водія, на інспектора ніяк не подіяла інформація про те, що це кортеж Януковича. “Та хоч кортеж Імператора Галактики. Закон є закон“, – відрізав ДАІшник.

Довелось давати хабара. Гроші попросили в шефа. Аж тоді він нас відпустив, навіть хорошої дороги побажав. Принциповий такий“, – обурюється водій.

Окрім того відомо, що відразу після інциденту, аби не конфліктувати із законом, Віктор Янукович обмежив свій кортеж 5-ма автомобілями.

UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: Водіїв кортежу Януковича ледь не позбавили прав через рух в колоні з 6 автомобілів.