Шокуюча правда про нові правила дорожнього руху

Нові правила дорожнього руху

Кабінет міністрів ухвалив нову редакцію правил дорожнього руху, яка вступить в силу з 15 квітня цього року. Багато видань вже розтиражували позитивні для водіїв зміни, але журналістам журналу “Ліза” вдалося побачити повний список нових правил, серед яких є й дуже суперечливі.

Так, згідно з новими правилами:
– Частота мерехтіння аварійних вогнів автомобіля повинна бути не менше 1,75 сек.;
– Ремені безпеки повинні бути обов’язково розмальовані в червоно-білу смужку люмінесцентною або флуоресцентною фарбою, що світиться у темряві, – або працівник ДАІ вдень і вночі здалеку міг визначити, пристебнутий автомобіліст чи ні;
– При повороті ліворуч водій повинен додатково висовувати руку з вікна, вказуючи напрямок повороту, як це зараз роблять велосипедисти;
– При повороті направо те ж саме повинен виконати пасажир із правої сторони правою рукою;
– Якщо в автомобілі немає пасажира, то при повороті направо водій повинен два рази поплескати по даху свого авто лівою рукою і тричі кивнути головою вправо;
– Стоянка в недозволеному місці дозволена тільки при умові, що автомобіль зламаний. При поломці автомобіля повинні бути включені вогні аварійної сигналізації, відкритий капот, багажник і всі двері, а водій перед початком ремонтних робіт повинен два рази пробігтися навколо автомобіля розмахуючи білою хусткою і включеним ліхтарем, попереджаючи проїжджаючі автомобілі про поломку.

Крім того, згідно з новими правилами забороняється:
– Дивитися на спідометр більше трьох разів на хвилину;
– Сідати в автомобіль у брудному взутті;
– Відтворювати сигналом клаксона різні мелодії;
– Грати в рухливі ігри за кермом;
– Водити автомобіль з хижою твариною в руках;
– Провозити в салоні автомобіля велику рогату худобу.

Особливо журналісти виділили заборону використовувати “аварійку” як вибачення чи подяку іншому учаснику руху. Замість цього, якщо водій захоче подякувати, вибачитися чи поскаржитися на іншого автомобіліста, він зможе відправити SMS на спеціальний номер 3458, в якому після цифри 5 вказати номер автомобіля цього водія. Спеціальна служба ДАІ, на створення якої вже закладені бюджетні кошти, визначить особу, якій належить авто, і надішле на її мобільний відповідне повідомлення. Вартість послуги – 5 грн. без ПДВ.

Нууу, цеее, еее…” – прокоментував нововведення інспектор ДАІ Петро Вармалаєв, якого журналісти встигли опитати на одній з доріг у Києві.

Навіщо придумані нові правила, і які штрафи передбачені за їх порушення буде оголошено вже після їх вступу в силу 15 квітня.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , // Постійне посилання: Шокуюча правда про нові правила дорожнього руху.