ДАІ приходить додому до активістів Автомайдану під виглядом колядників

Вертеп

Додому до людей, які 29 грудня їздили у Межигір’я до резиденції Віктора Януковича, приходять працівники ДАІ під виглядом різдвяного вертепу. ДАІвці колядують під дверима, а коли господарі відчиняють двері, заходять у дім і починають брати свідчення. Про це повідомляють учасники Автомайдану на своїх сторінках у соцмережах.

Коли подзвонили в дзвінок і запитали, чи можна заколядувати, я і подумати не могла, що може бути щось подібне, – пише євроактивістка Віра Супрун. – Коли я відкрила двері, то на порозі стояло близько п’яти чоловік, одягнених по-різдвяному: один із них тримав зірку, хтось був одягнений у Ірода, хтось у чорта, хтось у смерть, хтось у пастушка. Вони доволі гарно (в унісон і без фальші) заспівали колядку “Нова радість стала”, і коли після привітання “Христос народився!” отримали відповідь “Славімо його!”, відразу представились працівниками ДАІ і почали допит.

ДАІвці запитували, чи їздила активістка 29 грудня на своїй машині до Межигір’я.

До речі, вони так гарно заколядували, що, коли йшли, я навіть хотіла їм грошей за коляду дати. Але потім подумала, що можуть розцінити як хабар, і нічого не дала. Тільки гарних свят побажала“, – додає Супрун.

За свідченнями інших активістів, у репертуарі вертепу ДАІ були також такі колядки як “Добрий вечір тобі, пане господарю”, “Небо і земля” та навіть лірична “Свята ніч”.

UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: ДАІ приходить додому до активістів Автомайдану під виглядом колядників.