Львівська міська рада просить львів’ян обмежити користування санвузлами на час Різдвяних свят

У зв’язку із складною санітарно-епідеміологічною ситуацією та підготовкою до масштабного комплексу святкових заходів “Різдво у Львові”, міська влада та адміністрація ЛМКП “Львівводоканал” просить львів’ян без крайньої потреби не користуватися санвузлами у святкові дні. Про це повідомляє офіційний портал міста Львова.

На думку провідних експертів галузі, це дозволить тимчасово уникнути неприємних запахів, що в свою чергу матиме позитивний вплив на імідж Львова серед туристів і, відповідно, покращить показники міського бюджету.

Ми, львів’яни, вже трохи звикли до неприємних запахів, що час від часу з’являються в різних частинах нашого міста, – коментує прохання співробітник прес-служби Львівської міської ради Ярема Андрейків, – Але для туристів, особливо іноземних, це може бути справжнім шоком і значно затьмарити їхні враження від яскравих театралізованих дійств. А сморід на “Святі Пампуха” [головна подія Різдва у Львові – UaReview] може стати просто катастрофою. Тому нам потрібно мобілізувати усі свої внутрішні сили, і показати гостям справжню традиційну галицьку гостинність.

Нагадаємо, в листопаді закінчила свою роботу міжнародна експертна комісія, яка досліджувала механізми виникнення згаданих неприємних запахів. За результатами досліджень встановлено, що причиною запахів є сучасна схема каналізації Львова, яка хаотично розросталася по мірі розбудови міста. Зараз окремі її ділянки не здатні пропускати відповідні кількості каналізаційних стоків.

UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , // Постійне посилання: Львівська міська рада просить львів’ян обмежити користування санвузлами на час Різдвяних свят.