В Україні створять Міністерство снігу та зими

Засідання фракції БПП

На засіданні фракції “Блоку Петра Порошенка” було ухвалене рішення про створення Міністерства снігу та зими. Про це повідомило надійне джерело у фракції.

«Через втрату контролю над Кримом туристична галузь в Україні за останній час зазнала занепаду. Саме тому було вирішено зосередитися на розвитку туризму в західних областях, а без якосніго покриття земельних ділянок снігом це здійснити проблемно.» – процитувало джерело слова Юрія Луценка.

Очилити Міністерсво снігу та зими було запропоновано директору Гідрометцентру Миколі Кульбіді, оскільки він є визнаним фахівцем в сфері передбачення погодних умов. Міністр повинен буде відповідати за те, щоб сніг падав регулярно (графіки будуть затверджені на засіданні Кабміну) та у достатній мірі. Проте, поки невідомо, чи дав теперішній очільник Гідрометеоцентру свою згоду очолити новостворене відомство.

Крайньо позитивно про цю ініціативу висловилися представники декількох облавтодорів.

«Це дуже гарна новина і ми вітаємо створення такого міністерства. Вже підписали листа з пропозицією перенести сніжний сезон на квітень-червень 2015 року, оскільки ми не встигли підготуватися до зими, сьогодні відправимо це прохання Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку.» – зазначив начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Юрій Чорнописький.

Нагадаємо зима почалася 1 грудня.

Віталій Хмиз спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: В Україні створять Міністерство снігу та зими.