Через аномальні снігопади доходи київських даішників знизились на 90%

Снігопад у Києві

Через аномальні снігопади доходи працівників ДАІ міста Києва знизились на 90%. Про це йдеться в сюжеті ТСН. Таким чином, прибутки київських даішників опустились до рівня середньої зарплати в Україні.

Як я не намагався, з п’ятниці жодного разу не зафіксував перевищення швидкості, – розповідає інспектор ДАІ Тарас Д., – Щоправда, часто п’яні потрапляються: близько 50% водіїв зараз їздять за кермом “під мухою”. Але що мені з того – за час, поки ми доїдемо до лабораторії для експертизи (а на це через снігопади треба витратити пів дня) весь алкоголь з організму водіїв вивітрюється. Ой, нелегко зараз нашому братові!

Через ці кляті снігопади ми з дружиною на травневі свята не зможемо з’їздити до Європи, – обурюється ще один даішник Ігор С., – Скоро в доньки день народження, хотів купити їй п’ятий iPhone, тепер доведеться вдовольнитись четвертим S. Де та влада? Куди вона дивиться?

За словами психолога управління ДАІ ГУ МВС України в місті Києві Валентина Дев’ятника, зараз прослідковується яскравий сплеск депресії в рядах працівників Державтоінспекції.

Натомість, дехто з інспекторів пристосувався до становища. Так ряд даішників, щоб заробити на хліб, ходять з термосом повз застряглі у київських заторах машини і продають гарячий чай по 10 гривень за порцію.

Нагадаємо, з 22 березня в Україні лютував активний циклон, що спричинив потужні снігопади у більшості областей країни, які, в свою чергу, спричинили кілометрові затори на дорогах.

UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , // Постійне посилання: Через аномальні снігопади доходи київських даішників знизились на 90%.