У Києві затримали диверсантів, які завозили в Україну сніг

Сніг в Україні

В результаті проведеної Службою безпеки України спецоперації припинена діяльність диверсійно-розвідувальної групи, яка завозила в Україну сніг в особливо великих розмірах, повідомляє тижневик «Спецоперації СБУ в картинках» з посиланням на свої джерела.

Ця група діяла в ряді міст України, в тому числі в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові і особливо в Одесі, куди завезла снігу найбільше. За даними СБУ члени угруповання всього за три дні завезла в Україну 700 КАМАЗів зі снігом. І це тільки випадки, які змогли зафіксувати в СБУ.

Диверсанти ночами розкидали сніг у містах України, а також заливали вулиці водою, створюючи ожеледицю, виводили з ладу снігоприбиральну техніку та ламали лопати двірникам, тим самим перешкоджаючи міській владі якісно і швидко прибирати сніг з вулиць.

У ході експертизи було встановлено, що за своїм складом сніг був зібраний в російському Мурманську, звідки доставлявся літаками в прикордонні з Україною міста та завозився на КамАЗах в обхід всіх блокпостів і прикордонних пунктів.

«Диверсанти придумали дуже хитромудрий план, – ділиться подробицями анонімний майор СБУ, який після проведення операції став цивільним. – Справа в тому, що вони в’їжджали в міста на КамАЗах заднім ходом на великій швидкості, тим самим у співробітників поліції на постах створювалася ілюзія, що вантажівки виїжджають з міста

В ході операції були затримані троє громадян Російської Федерації та двоє громадян України. Ще один диверсант вчинив опір при затриманні, обстріляв правоохоронців сніжками, сів на санки і зник у невідомому напрямку.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Читайте нас:  , ,

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , // Постійне посилання: У Києві затримали диверсантів, які завозили в Україну сніг.
  • вася котов

    Это что за чушь!

  • Алексей Ковалев

    это нормально, это укросми