В Одесі дружина депутата збила пішохода і довезла його на капоті до Києва

Toyota Land Cruiser: жінка за кермом

В Одесі автомобіль Toyota Land Cruiser рожевого кольору, за кермом якого була дружина депутата міської ради, збив на переході пішохода. Жінка так поспішала, що не помітила інциденту і продовжила свій шлях до Києва разом зі збитим пішоходом на капоті, якому після наїзду вдалося вхопитися за двірники автомобіля, передає телеканал Манголія ТБ.

Пішоходу вдалося покинути капот тільки після п’ятигодинної поїздки вже в Києві біля одного з ресторанів міста, куди на ділову зустріч прямувала дружина депутата, ім’я якого не розголошується.

«Лежати на капоті автомобіля, який мчить по трасі зі швидкістю 170 км/год було дуже страшно і я всіляко намагався звернути на себе увагу, – повідомив журналістам збитий пішохід, який назвався Григорієм. – Я бив по лобовому склу кулаками, виривав двірники, бив ногами по капоту, плювався, дихав на скло і малював матюки та еротичні картинки, але жінка за кермом все одно не помічала мене».

На щастя, Григорій одержав тільки незначні пошкодження. Оскільки його вже не вперше збивають на пішохідному переході чиновники та їхні родичі, він навчився правильно групуватися. Єдину подряпину на обличчі Григорій отримав вже в Києві, коли жінка-водій намагалася двірниками відліпити пішохода від лобового скла.

Григорій не став писати заяву в міліцію з ряду причин: по-перше, він давно хотів побувати в Києві, по-друге, він отримав компенсацію від чоловіка-депутата і, по-третє, дружина депутата вибачилася і пообіцяла довезти його на капоті назад в Одесу.

Нагадаємо, раніше у Рівному син депутата, який їдучи на вітчизняному автомобілі нікого не збив, виявився тверезим.

Павло Коваль спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , // Постійне посилання: В Одесі дружина депутата збила пішохода і довезла його на капоті до Києва.