Київських школярів змушують ліпити сніговиків

На днях київські комунальники визнали, що не були готові до снігу, який зненацька випав у грудні. У відповідь, дирекцією одного з шкільного закладу Києва були прийняти заходи з ліквідації наслідків снігопаду – в хід пішли школярі.

Ми вирішили допомогти комунальним службам впоратися з негодою. Тому, замість уроків праці та фізичного виховання, школярі будуть виходити на двір та ліпити сніговиків, – повідомляє директор Київської ЗОШ №2012 Степан Нотаток, – Таким чином, зайвий сніг буде зібрано до купи. До того ж, це створить відчуття нового року для киян та гостей міста. Ми подумали, що було б непогано поєднати приємне з корисним, адже діти не тільки проведуть більше часу на свіжому повітрі, але й зроблять добре діло.

Також стало відомо, що дирекція закладу ввела оцінювання з ліплення сніговиків. Так, для учнів 1-5 класів, норматив для отримання 12 балів становить 6 сніговиків за академічну годину праці. А для учнів середніх і старших класів – 15.

А родина учня, який зліпить сніговика більш за все схожого на Олександра Попова [голова Київської міської державної адміністрації – UaReview], отримає значну знижку на оплату комунальних послуг до кінця наступного року.

Макс Брайт спеціально для UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: Київських школярів змушують ліпити сніговиків.