Олександр Попов звинуватив Євромайдан у викраденні комунального снігу

Євромайдан: барикади зі снігу

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов збирається судитися з активістами Євромайдану через комунальну власність, а саме – київський сніг. Як відомо, демонстранти наразі активно збирають «білі мухи» в мішки, якими укріплюють барикади на підступах до Майдану Незалежності та Хрещатика.

«У цьому році ми як ніколи гарно підготувалися до зими. Проте вся титанічна праця чиновників КМДА була зведена нанівець екстремістами з так званого Євромайдану. Сніг, який за кошторисом призначався для будівництва новорічного снігового містечка на Хрещатику, вони без жодного дозволу використали для укріплення своїх барикад. Як наслідок, кияни залишились без новорічних свят, а міський бюджет без коштів», – зазначив посадовець під час виїзного засідання Київради у нього вдома на кухні.

Київський голова також розповів, що через брак снігу на Майдані вийшла з ладу нова снігозбиральна техніка закордонного виробництва. «Снігозбиральні машини простоюють і покриваються іржею. Вони в буквальному розумінні снігу білого не бачать. В той же час захисники Майдану будують свої снігові барикади і плюють на потреби простих киян», – зазначив Попов.

Нагадаємо, раніше київські комунальники отримали звання “прорив року” у галузі прибирання.

Medved-Slavik спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика, Україна // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Олександр Попов звинуватив Євромайдан у викраденні комунального снігу.