Щоб народ не заважав владі працювати, столицю можуть перенести в Донецьк

Донецьк

Столицею України вже найближчим часом може стати Донецьк. Про це на прес-конференції заявив мер міста Олександр Лук’янченко. За його словами, Віктор Янукович дав йому завдання побудувати будівлю адміністрації Президента до травня 2014 року.

Наш Президент – людина дії, а в Києві йому не дають спокійно працювати: то мітингують, то блокують дороги! – обурюється мер. – Ми вітаємо таке рішення Президента і зробимо все, щоб забезпечити йому спокійну роботу в нашому місті.

Поки що незрозуміло, чи буде переїжджати Верховна Рада. Принаймні, спікер Володимир Рибак надіється, що цього не станеться.

Навіть, якщо столицю перенесуть у Донецьк, Парламент залишиться тут, адже більшість депутатів вже обжились в Києві і ніхто не палає бажанням покидати усе і їхати в інше місто“, – зауважив по телефону спікер.

Але проблема зустрічей Парламенту з Президентом, виявляється, вже вирішена – і то, досить сучасним способом. Наступного тижня у сесійній залі Верховної Ради встановлять великий екран і декілька веб-камер.

Про це розповіла народний депутат і радник президента Ганна Герман: “Віктор Федорович є прогресивною людиною, нещодавно він опанував “Скайп” і йому сподобалось, що ділові зустрічі можна проводити не виходячи з кабінету. Тепер він ще більше часу зможе присвятити державній роботі.

Vicran спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика, Україна // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Щоб народ не заважав владі працювати, столицю можуть перенести в Донецьк.