Янукович зареєстрував торговий знак “Покращення” на свого сина

Покращення

Віктор Янукович зареєстрував торговий знак “Покращення” на підставну особу, а саме на Віктора Януковича. Про це повідомляє сайт “Донеччина онлайн”. Відтепер при будь-якому вживанні цього слова потрібно буде додавати знак ТМ – торгова марка. Тобто звичайний текст матиме, наприклад, такий вигляд: “За останні два роки народ України регулярно відчуває покращенняТМ“.

Представники опозиції по-різному пояснюють дивні дії президента.

Вважаю, що це недолуга спроба захисту своїх злочинних дій, – заявила депутат від фракції ВО “Свобода” Ірина Фаріон, – Представники президентської сім’ї у такий спосіб намагаються приховати офшори і тіньові схеми. Вони вважають, що зможуть убезпечити себе від майбутніх судових переслідувань завуалювавши юридичною казуїстикою та додатковими експертизами означення прекрасного, хоча й спотвореного останнім часом, українського слова “покращення”. Нехай їм вдалося отримати у власність заводи. Нехай вони майже приватизували газотранспортну систему. Але приватизувати українські слова, українську мову ми не дозволимо!

Це дуже хитра спроба боротьби з опозицією, – вважає депутат від фракції “Батьківщина” Руслан Князевич, – усім відомо, що слово “покращення” набуло дещо саркастичного змісту, його часто вживають у соціальних мережах саме в контексті провальних реформ сьогоднішньої влади. Але тепер, після реєстрації торгового знаку й змін до закону про авторські та суміжні права, можна буде притягнути до відповідальності будь-кого, хто послуговується словом “покращення”. Також влада дістане унікальний інструмент для закриття доступу до сайтів, на яких гостро обговорюють економічний стан в Україні.

Я б не стала переводити це питання у політичну площину, – апелювала до опозиції Ганна Герман, депутат фракції Партії регіонів, – це звичайний і, наголошу, абсолютно законний спосіб заробітку. Віктору Вікторовичу від частоти вживання зареєстрованого торгового знаку “Покращення” будуть сплачуватися роялті [авторські відрахування – ред.].

Нагадаємо, 2005 року В.А.Ющенко зареєстрував на свого сина торговий знак “Помаранчева революція”.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Янукович зареєстрував торговий знак “Покращення” на свого сина.