Російська Православна Церква заборонила віруючим слухати дабстеп

Патріарх Кирил

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил виступив проти музичного напрямку dubstep. Як передає РІА Новости, патріарх вважає, що прослуховування музики цього жанру веде до руйнування традицій, і виступає проти того, щоб православні християни слухали дабстеп, в якому “багато гріховного і спокусливого”.

Про це, як повідомляє Синодний інформаційний відділ, патріарх Кирило заявив під час зустрічі з братією церкви Сан-Домінго на острові Ібіца.

«Зараз технології пішли далеко вперед, і музиканти спроможні зробити таку музику, яку наживо не зіграє жоден оркестр світу. Дабстеп-музиканти винайшли такі звуки, яких немає в реальному світі! Усі ці “воб-воб-воб”… Хто знає, можливо саме такі звуки звучать у місці, до якого грішники потрапляють після своєї смерті… А якщо так, то у прослуховуванні дабстеп-музики є багато гріховного і спокусливого», – сказав патріарх Кирил.

Патріарх також закликав священиків Російської Православної Церкви відмовитись від прослуховування дабстеп-музики (наприклад, під час поїздок в автомобілях), а також провести роз’яснювальні роботи щодо згубності дабстепу серед парафіян.

Він також закликав віруючих не захоплюватись драм-н-бейсом.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Російська Православна Церква заборонила віруючим слухати дабстеп.