На Євро 2012 український гімн зазвучить у стилі Dubstep

Національний гімн “Ще не вмерла Україна” на Євро 2012 звучатиме у Dubstep-обробці. Прем’єра гімну у новій версії відбудеться перед матчем збірної України проти збірної Швеції, що відбудеться 11 червня в Києві на НСК “Олімпійський”, і буде першою грою української збірної на Євро 2012. Звучанням гімну у популярному сьогодні стилі займаються відомі українські D’n’B та Dubstep-музиканти Tapolsky & VovKING, повідомляє портал TopDJ.

Ми не дуже змінювали оригінальне звучання гімну, – розповідає DJ Tapolsky, – Це, все-таки, Національний Гімн (!), і при його обробці ми відчували велику відповідальність перед всією історією нашої Держави та героями, які творили Україну. Тому притаманного для Dubstep звуку “вав-вав-вав” майже не буде. Основна фішка в новому звучанні гімну – це заміна класичного оркестрового ритму на новий дабстеповий.

Рішення щодо нового стилістичного оформлення гімну прийняло Міністерство культури України, офіційна причина: побороти “совковість” та “шароварщину” в нашій культурі та показати Україну сучасною європейською державою. За неперевіреними даними, сама ідея належить Прем’єр-міністру України – подейкують, він є фанатом музичного жанру Dubstep.

Нагадаємо, ми чекаємо на Євро – навіть більше за європейців.

Скрябiн – Говорили i курили (Tapolsky & Vovking Dubstep Mix)

UaReview

Опубліковано у Культура, Спорт // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: На Євро 2012 український гімн зазвучить у стилі Dubstep.