У FEMEN з’явились послідовники – GAYMEN

У жіночої організації FEMEN з’явились послідовники серед представни0ків сильної статі, щоправда із нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Про це 14 травня повідомили ряд інтернет-ЗМІ. Вони діють схожими до Фемен методами, демонструючи оголені частини тіла, і називають себе GAYMEN.

Першим перформансом, влаштованим GAYMEN, стала акція “Україна без совісті”, влаштована в центрі Києва 13 травня. На відміну від FEMEN, члени нової організації демонстрували не груди, а інші м’які частини своїх тіл. Крім того, активісти розмахували плакатами і щось вигукували. Чого саме домагались GAYMEN – жоден із очевидців не зміг розібрати. Акція відразу привернула увагу правоохоронних органів, журналістів та людей зі смартфонами. Щоправда, на відміну від тендітних дівчат із ФЕМЕН, активістів нової організації міліціонери затримували без особливого ентузіазму, повідомляють очевидці.

За порушення громадського спокою трьох активістів затримано на 15 діб.

Представники FEMEN заперечують будь-яку причетність до нової організації. “Схоже, хтось вирішив попіаритись за наш рахунок, схожими до наших методами. Тільки от ми несемо красу, а голі чоловічі попи – це ну зооовсім неестетично!” – розповідає активістка ФЕМЕН Олександра Шевченко.

Подейкують, що GAYMEN звертались із проханням розробити для них логотип до російського дизайнера Артемія Лебедєва (автор логотипу FEMEN – ред.), у відповідь на що дизайнер, у притаманній йому манері, послав активістів на три букви. Члени організації, повідомляють джерела, на таку відповідь особливо не образились.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: У FEMEN з’явились послідовники – GAYMEN.