Femen виступили на захист звільненої працівниці їдальні Верховної ради

Активісток жіночого руху FEMEN обурила новина про звільнення офіціантки їдальні Верховної ради України Юлії Борщенко лише за висловлення своєї громадянської позиції. Члени руху вважають, що рішення про звільнення продиктоване виключно політичними мотивами. Про це повідомляється на сайті Femen.

Активістки вважають, що якби офіціантку спіймали на гарячому опозиційні депутати [а не депутат від КПУ – UaReview], ніякого звільнення б не було.

На знак протесту, одна з “феменок” Тая Тіщенко вийшла під Верховну Раду, роздягнувшись до пояса. Крім грудей, дівчина продемонструвала плакат із надписом “Возьми Юлю на работу”. Акція тривала близько 8 хвилин, і закінчилась традиційним для “Фемен” затриманням активістки працівниками міліції.

Депутати, які виганяють Юлію Борщенко з їдальні, женуть її просто на трасу! Адже чим ще залишається зайнятись екс-офіціантці? Після такої “слави” і запису в трудовій книзі її вже не візьмуть на нормальну роботу.” – розповіла ЗМІ активістка жіночого руху Інна Шевченко, – “Тому ми вимагаємо, щоб Юлю взяли назад в їдальню Верховної ради.

Нагадаємо, працівницю їдальні Верховної ради України Юлію Борщенко звільнили з роботи після того, як народний депутат у своєму супі виявив наслідки плювка.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Femen виступили на захист звільненої працівниці їдальні Верховної ради.