У Парижі FEMEN помилково атакували своїх колег

Femen

Вчора в Парижі активістки українського руху FEMEN провели топлес-акцію біля одного з будинків, де, за інформацією місцевих жителів, знаходився нелегальний бордель. Про це повідомляє французьке видання “Фігаро”. Мешканці сусідніх будинків не раз бачили у вікнах цього будинку напівоголених жінок, які в такому ж вигляді іноді виходили на вулицю і ганялися за голубами.

На тілах учасниць пікету були написані гасла на французькій мові: «Будь жінкою – кинь проституцію», «Продавай краще фрукти, а не тіло!», а на найпишнішій учасниці було написано: «Проституція – ганьба сучасного суспільства, виразка на тілі вільної Франції, нікчемна професія сучасності і причина розпаду 85% сімей за результатами опитування Європейської асоціації екзистенціальної терапії і Міністерства у справах сім’ї та молоді Французької республіки».

Крім того, учасниці пікету кричали в гучномовці образливі для повій слова і кидали в людей, що виходили з будівлі, капустою, яйцями, порожніми поліетиленовими пакетами і зім’ятими аркушами паперу формату А4.

Після того, як з будівлі вийшла група напівоголених дівчат, активістки FEMEN пішли на них врукопашну. Оскільки на тілах дівчат з борделю теж були написані якісь гасла, незабаром всі вони між собою переплуталися, і стали бити й валяти в бруді своїх же подруг.

Через півгодини приїхали жандарми і забрали всіх учасниць бійки у відділок, де виявилося, що дівчата, які вийшли з будівлі, також є членами французького підрозділу руху FEMEN.

«Нічого страшного не відбулося, – прокоментувала подію лідер руху FEMEN Ганна Гуцол, – Це було просте навчання

Нагадаємо, це вже не перший випадок помилкових акцій FEMEN. У жовтні минулого року в житомирській області брудом була закидана людина, схожа на Миколу Азарова; в листопаді вони помилково пікетували будівлю, у якій нібито збиралися педофіли, але яка насправді виявилась громадським туалетом; а в грудні у Кіровограді провели акцію «Одеса – не бордель».

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , // Постійне посилання: У Парижі FEMEN помилково атакували своїх колег.