В Козятині викрали секрет приготування вегетаріанської котлети

Їдальня

10 квітня із сейфу їдальні №6 міста Козятин невідомі викрали аркуш з рецептом вегетаріанської котлети. Про це повідомила директор закладу Валентина Наливайченко, пише “Козятинський вісник”.

Це унікальний рецепт, за яким у нашому закладі готують вже кілька десятиліть, – пояснює Валентина Іванівна, – Фактично, наші конкуренти у час Великого посту отримали справжній подарунок. Тепер будь-хто зможе приготувати цю страву.

Наливайченко також окреслила список підозрюваних у скоєнні злочину. На її думку, викрадення могли вчинити на замовлення їдальні №1, їдальні №2, їдальні №3, їдальні №4 або їдальні №5.

Крім того, за повідомленням “Козятинського вісника”, на декількох сайтах, котрі спеціалізуються на кулінарії, вже опублікували список інгредієнтів легендарної котлети.

Справді, під час її приготування зовсім не використовується м’ясо. Основним складником є хліб, – захоплено ділиться враженнями домогосподарка Світлана, що вже скористалась рецептом із сайту, – Козятинські вегетаріанські котлети дозволили нам із чоловіком досягти компромісу. Я, як набожна людина, задоволена тим, що ми дотримуємось посту. І, водночас, мій чоловік задоволений, адже вважає, що їсть м’ясо.

Козятинським РВ УМВС України у Вінницькій області за фактами крадіжки та порушення прав інтелектуальної власності відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, головне у піст – не їсти один одного.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: В Козятині викрали секрет приготування вегетаріанської котлети.