У центральному парку міста Вінниця нічого не відбулось

Тихий літній вечір у Вінниці не віщував біди. Її не трапилось у п’ятницю 6 липня в центральному міському парку. Про це UaReview повідомили наші кореспонденти у Вінницькій області з посиланням на власні джерела.

Я саме гуляла по парку з собачкою, – розповідає очевидець Тетяна П. – І тут проходжу повз лавку, а на ній сидять хлопець і дівчина. Але сидять якось підозріло, дуже осторонь одне від одного. Я придивилась і зауважила: між ними нічого не відбувається!!! [дивується]

Крім того у п’ятницю 6 липня у центральному міському парку вандали не зіпсували пам’ятник Горькому, жоден маніяк не зґвалтував свою жертву, терористи не підірвали сумку з вибухівкою, внаслідок вуличних розбірок не був вбитий жоден вінничанин, ніхто не розпивав спиртні напої в публічних місцях, жодна людина не скоїла суїциду, не вийшли на демонстрацію секс-меншини.

Прес-служба МВС у Вінницькій області підтвердила, що до них не поступало жодних скарг, пов’язаних із центральним парком.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Україна // Теги: , // Постійне посилання: У центральному парку міста Вінниця нічого не відбулось.