На дні народження Януковича виступила голограма М.Круга

9 липня на святкуванні дня народження Віктора Януковича, яке проходило в Криму, виступила голограма легендарного російського шансоньє Михаіла Круга. Про це повідомили джерела, близькі до сім’ї Президента. Голографічний Круг виступав близько п’яти хвилин, під час яких заспівав свою культову пісню – “Владимирский централ”.

На святкуванні були присутні лише члени родини Віктора Федоровича та найближчі соратники по Партії Регіонів. За чутками, саме однопартійці зробили такий подарунок своєму лідеру. Про любов Януковича до Михайла Круга було відомо давно – Віктор Федорович періодично наспівував мотиви класичних творів шансону. А ось яку саме пісню обрати для виконання голограмою підказала дружина Людмила, що як ніхто інший розбирається у смаках чоловіка.

Очевидці розповідають, що виступ голограми Круга став великим сюрпризом для самого іменинника. Спочатку він підспівував легендарному шансоньє, а пізніше запросив до танцю свою дружину. Під час останнього приспіву, на словах “но не очко обычно губит, а к одиннадцати туз” Віктор Федорович так розчулився, що йому довелось витерти рукою скупу чоловічу сльозу.

Нагадаємо, голограма стає доволі популярним способом “оживити” легендарних виконавців. Так 15 квітня 2012 року голограма американського репера 2Pac з’явилась на сцені фестивалю Coachella в США. А на 50-річчя з дня народження Віктора Цоя його голограма виступила у Санкт-Петербурзі.

Михаил Круг – Владимирский централ

UaReview

Опубліковано у Культура, Україна // Теги: , , , , , // Постійне посилання: На дні народження Януковича виступила голограма М.Круга.