Затримано псевдо-лікаря, що ніби-то лікував гомосексуалізм

Петро Веселий, що видавав себе за лікаря, який лікує гомосексуалізм, був затриманий працівниками УМВС України у Вінницькій області. На сьогодні відомо, що жертвами псевдо-лікаря стали близько 130 чоловіків зі всієї України.

Схема роботи шахрая була доволі простою. Через оголошення в газетах чоловіки, що хотіли позбутись потягу до інших чоловіків, знаходили Петра Веселого. За чималу суму (ціна за послугу, як і підхід, була індивідуальною, і коливалась від 200 до 2000 грн. за сеанс), клієнту розповідалась історія про те, що “клин клином вибивають”, після чого псевдо-лікарем над пацієнтом проводились “процедури” статевого характеру. Після цього Веселий запевняв, що “тепер все повинно пройти”.

Жертви обману з часом розуміли, що потяг до чоловіків нікуди не дівався, на відміну від грошей. Були й випадки, коли пацієнти повертались до Веселого з метою лікувати рецидив, і ставали його постійними клієнтами.

Один із потерпілих виявився працівником міліції, він і передав скаргу на Петра Веселого своїм колегам. Після оперативно-розшукових робіт шахрая взяли на місці злочину. Зараз Веселий очікує на суд у слідчому ізоляторі. Слідство триває.

UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: Затримано псевдо-лікаря, що ніби-то лікував гомосексуалізм.