В Черкасах гінеколог перетворив власний кабінет на порностудію

Управлінням МВС України в Черкаській області відкрито справу проти доктора Івана Лібідова, який перетворив власний гінекологічний кабінет на порно-студію. За допомогою звичайної веб-камери гінеколог вів живі трансляції з оглядів пацієнток. Відео можна було переглянути на спеціально створеному для цього сайті LiveWebcamAtTheRealGynecologist.com (на даний час сайт недоступний – UaReview), перегляд трансляцій був платним – на цьому і заробляв Лібідов.

Спіймали порнобізнесмена-невдаху за вказівкою Юрія Бойка, що працює урологом у тій же клініці, що й Іван Лібідов. Бойко випадково переглядав вищезгаданий сайт і впізнав у пацієнтці гінеколога власну дружину. Він і доповів про побачене міліції. Після підготовки плану захоплення і збору достатньої кількості доказів, гінеколога було затримано з понятими “на гарячому”, під час проведення сеансу огляду чергової клієнтки.

Натомість гінеколог повідомив, що Юрій Бойко шантажував його: за своє мовчання він хотів отримати довічний безкоштовний доступ до сайту. Але гінеколог відмовився і Бойко пішов у міліцію, повідомив обвинувачений Лібідов.

На даний час горе-гінеколог очікує на суд.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Наука та IT, Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: В Черкасах гінеколог перетворив власний кабінет на порностудію.