Камасутра увійде до шкільної програми з світової літератури

Камасутра

Міністерство освіти і науки України внесло нові зміни до шкільної програми з світової літератури. Тепер індійську літературу в підручниках 6 класу представлятиме «Камасутра» авторства Ватсьяяни. Очільник Міносвіти Дмитро Табачник, окрім освітньої мети, вбачає в такому нововведені доволі дієвий спосіб боротьби з демографічною кризою в Україні.

Перед будь-якими практичними заняттями школярі повинні отримати хороший теоретичний базис. Наше відомство горде через те, що вдалося втілити таку благородну ідею, адже кількість населення в Україні невпинно скорочується. Якщо почнуться зміни на краще – ми вважатимемо це своєю перемогою“, – заявив Табачник.

Міністерство планує видати твір 200-тисячним накладом. Для зручності в користуванні, видання складатиметься з двох томів: текстового та ілюстративного. Заявки на участь у тендері вже подали такі видавництва як «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Веселка» і «Видавництво Старого Лева».

Далеко не всі радісно сприйняли звістку про новацію. Ряд фахівців у галузі педагогіки зауважили, що учнів дуже важко змусити читати твори зі шкільної програми, тому значного покращення демографічної ситуації очікувати не слід.

Ведмідь Косолапий спеціально для UaReview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Камасутра увійде до шкільної програми з світової літератури.