Перша в Україні Езотерична академія запрошує абітурієнтів

Хогвартс

В Україні засновано першу Езотеричну академію. ЗМІ вже назвали новий навчальний заклад «Українським Хогвартсом», а представники міністерства освіти – «революцією у вітчизняній освіті».

«Незабаром в Україні запрацює перша Езотерична академія, де можна буде отримати фахові знання за спеціальностями: «езотерик», «шаман», «знахар», «мольфар», «відун», «відьма», «фізіогноміст» та ін, – йдеться у заяві, яку нещодавно поширили серед журналістів. – Випускники академії отримуватимуть заряджений диплом державного зразка. Почесним ректором академії призначено колишнього мера Києва – пана Леоніда Черновецького, який, за його словами, має зв’язок з Космосом, а також активно вивчав кабалу під час свого перебування в Ізраїлі.»

Для вступу в Українську езотеричну академію абітурієнт-неофіт повинен скласти вступні іспити з «Основ езотерики» та «Медитації» (потрібно відмедитувати академічний мінімум за стандартами Міносвіти). Далі вступників чекають звичайні студентські будні з теоретичними та практичними заняттями. Наприклад, «Історія езотерики» та «Шаманські практики в побуті» (навчатиме яких декан факультету Шаманізму, заслужений шаман України – Йооурлун де Хунгун). Також будуть заняття з чакрознавства, знахарства, горлового співу та биття в бубен. Окрім того, на практичних заняттях студенти відкриватимуть одне одному третє око, заряджатимуть воду і сіль, навчатимуться чистити чакри за допомогою перекису водню і зеленки.

Однак, найцікавіше чекає студентів на іспитах та заліках. Для того, щоб отримати бажану оцінку, потрібно вплинути силою думки на викладача. Телепатією повинні володіти і студенти заочної форми навчання, щоб відчути, коли і який саме іспит вони повинні здавати. Від себе додамо, що цікаво було б подивитись, які обряди використовуватимуть студенти для «викликання халяви», у гуртожитку академії на Лисій Горі.

Українська езотерична академія запрошує всіх на навчання. Приходьте! Інформацію розміщено на правах реклами.

Павло Чайка спеціально для UaReview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , // Постійне посилання: Перша в Україні Езотерична академія запрошує абітурієнтів.