Леонід Черновецький піде на вибори до Верховної Ради з Партією космічних піратів

Екс-мер Києва Леонід Черновецький таки прийме участь в осінніх виборах до Верховної Ради України. Про це він заявив 3 серпня на спеціально скликаній конференції, повідомляє видання Багнет. Крім того Черновецький розповів, що він балатуватиметься в депутати на чолі новоствореної Партії космічних піратів.

Раніше Черновецький заявляв про свою можливу участь у виборах до Верховної Ради по мажоритарному округу, а також про те, що точно не буде балотуватися на посаду мера Києва.

Перша з піратських партій була заснована у Швеції, і навіть отримала крісла у Європаламенті, – розповідає Леонід Черновецький, – Ми брали схожу модель при створенні Партії Космічних Піратів України, але дещо її розширили. Вважаю, що народний депутат повинен думати трохи ширше, ніж лише про Україну. Тому і було введено слово “космічних” – воно показує вектор розвитку нашої партії та політ наших думок.

Крім того, було оголошено номер 2 у виборчому списку партії [№1 – Леонід Черновецький]. Ним став перший космонавт Незалежної України Леонід Каденюк.

Леонід Черновецький також повідомив, що не сумнівається у подоланні 5-відсоткового бар’єру Партією космічних піратів.

На запитання журналістів, яке виборче гасло буде у нової політичної сили, Черновецький з притаманною лише йому усмішкою відповів: “Алиса, миелофон у меня!

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Леонід Черновецький піде на вибори до Верховної Ради з Партією космічних піратів.