Футбольний арбітр Віктор Кашшаї не помітив жодних порушень на виборах до Верховної ради України

Футбольний арбітр Віктор Кашшаї, що є міжнародним спостерігачем на Парламентських виборах 2012 в Україні, порушень та фальсифікацій у ході голосування не помітив. Кашшаї очолив наглядову місію від Угорщини на виборах в Україні за ініціативою Сергія Ківалова, повідомляє видання “Коментарі”.

Віктор Кашшаї під час Чемпіонату Європи з футболу зарекомендував себе як надійний та безпринципний арбітр, саме тому його було запрошено спостерігати за ходом голосування на виборах в Україні, говорить Ківалов.

Масових порушень та фальсифікацій на виборах, про які заявляють опозиційні політичні сили та ряд українських ЗМІ, я не помітив, – розповідає Віктор Кашшаї, – Ні агітації в день виборів, ні підкупу виборців, ні використання технології “каруселі”, ні фальсифікацій при голосуванні вдома я не бачив – і тому я можу з впевненістю стверджувати, що їх не було. А розбіжності між даними екзит-полів та офіційними підрахунками голосів ще нічого не означають: 8-10% – це нормальна статистична похибка.

Крім того Кашшаї заявив, що завжди радий прислужитись українському народові у будь-якій сфері – чи то футбол, чи то політика.

Нагадаємо, 19 червня 2012 року у матчі останнього туру групового етапу Євро-2012 групи D Англія-Україна, на 62-й хвилині зустрічі головний арбітр Віктор Кашшаї не зафіксував взяття воріт після удару Марко Девіча, коли відеоповтор трансляції засвідчив те, що м’яч повністю перетнув лінію воріт.

ammorium спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Футбольний арбітр Віктор Кашшаї не помітив жодних порушень на виборах до Верховної ради України.