У Львові активісти Свободи рубали берези

21 жовтня у Львові активісти ВО “Свобода” зрубали кілька дерев берези по вул. Богдана Хмельницького. Про це повідомляє інтернет-видання “Високий замок”. За словами організаторів, акція була проведена з метою зменшення російського впливу в Україні.

За теперішньої влади присутність усього російського в Україні збільшується небаченими темпами, – розповідає активіст “Свободи” Данило Перебийніс, – На радіо побільшало російської музики, на книжкових полицях – російських книжок, в кінотеатри повертається російський дубляж, я вже мовчу про російську як другу державну. Щоб якось компенсувати надміру всього російського і відновити баланс, ми вирішили зрубати символічно російські дерева – берези.

За словами організаторів, акція у Львові є тільки початком, подібні акції із зменшення усього російського найближчим часом пройдуть у інших містах України.

Крім того свободівці зазначають, що найефективніший спосіб зменшення російського впливу в Україні – це голоси громадян, віддані на цих виборах проти провладних партій, таких як Партія регіонів та Комуністична партія.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради України відбудуться у цю неділю – 28 жовтня 2012 року.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: У Львові активісти Свободи рубали берези.