В Межигір’ї за несплату відключили воду

Вижгородське комунальне підприємство “Водоканал” припинило водопостачання до Межигір’я – приватної резиденції президента України Віктора Януковича. Про це повідомляє Українська Правда. Підставою для перекриття води стала заборгованість за три місяці. Причини несплати боргу наразі невідомі.

Ми ніколи не мали проблем з господарем Межигір’я. Він завжди все вчасно платив. І за гарячу і за холодну воду, – розповідає заступник начальника “Водоканалу” Валентина Колесник, 49 років, – А тут, вже третій місяць не платить по квитанції – а мені ж людям треба зарплату платити. Користуєшся водою – значить плати!

Крім того відомо, що боржника про заборгованість [вибачте за тавтологію – UaReview] неодноразово повідомляли. А минулого місяця працівники Водоканалу повісили неподалік входу до Межигір’я список усіх боржників району.

Ну і відключили воду, а що з такими робити?! – продовжує Валентина Колесник, – А то наші списки боржників в Межигір’ї нікому не цікаві. Хіба що одному тому журналісту – я його там? – Сергію Лещенку. Він завжди там ходить, щось шукає, фотографує… Сподіваюсь, тепер вже за воду заплатять – мені людям зарплату платити треба!..

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: В Межигір’ї за несплату відключили воду.