Віктор Янукович провів президентське розслідування і опублікував фото житла журналіста “Української правди”

2 жовтня на офіційному сайті президента України з’явилась стаття із фотографіями житла заступника головного редактора інтернет-видання “Українська правда” Сергія Лещенка. Фотографіям передує короткий опис квартири журналіста, зроблений Віктором Януковичем. Стаття, ймовірно, з’явилась як відповідь на регулярні публікації виданням “Українська правда” фотографій резиденції президента у Межигір’ї, автором яких є Лещенко.

“Кажуть, якщо ти навіть не цікавишся політикою, то політика все-рівно цікавиться тобою. Сергій Лещенко цікавиться політикою аж занадто. – пише В.Янукович, – У відповідь я, як політик, вирішив поцікавитись Сергієм Лещенком. А точніше, подивитись де він живе.

Сайт президента вперше публікує фотографії, зроблені всередині найбільш звичайного об’єкту сучасної України – справжнього житла Сергія Лещенка у Києві.

Я отримав ці фотографії від людини, яка в силу професійних обов’язків (сантехнік) перебувала всередині житла. Моє джерело змогло хитрощами занести телефон всередину квартири та зняти побачене.

Помешкання Лещенка – це 3-кімнатна квартира у центрі Києва. Приблизна вартість житла журналіста “Української правди” (разом з меблями, технікою та одягом у шафах) – $170 тис.

Середньостатистичний журналіст (а Сергій Лещенко ніхто інший як всього-лише середньостатистичний журналіст) у Києві заробляє близько $8 900 на рік. Таким чином, Лещенку потрібно було б працювати близько 19 років, щоб придбати таку квартиру. А в журналістиці він лише 11 рік. Я не буду на щось натякати, як то кажуть, висновки робіть самі.

Щодо самої квартири – її оформлення показує низький рівень відчуття прекрасного у її володаря. Зокрема, зверніть увагу на різноплановість інтер’єру кожної з кімнати. Зрештою, судити вам.“- завершує розповідь Янукович.

Спеціалісти зазначають, що, по аналогії з журналістськими розслідуваннями, даному безпрецедентному твору можна присвоїти жанр президентського розслідування.

Хто стане “жертвою” наступних викриттів президента, наразі невідомо. Та є усі підстави вважати, що це буде Мустафа Найєм.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Віктор Янукович провів президентське розслідування і опублікував фото житла журналіста “Української правди”.