Людмила Янукович відвідала Межигір’я

Людмила Янукович

В понеділок 24 лютого Людмила Янукович відвідала маєток свого чоловіка Межигір’я. За словами колишньої першої леді, вона була тут вперше.

Людмила Янукович охоче фотографувалась біля воріт Межигір’я, корабля та кліток з тваринами, а також бігала по славнозвісних пеньках та прогулювалась кабінетами свого чоловіка. Окрім того екс-перша леді взяла в оренду велосипед та близько години каталась околицями маєтку.

Як тільки побачила по телевізору, що в Межигір’я пускають всіх охочих, так зразу купила квиток на поїзд і приїхала сюди [з Донецька – ред.]“, – розповідає Людмила Янукович.

За словами колишньої першої леді, вона навіть не знала, що її чоловік жив у такій розкоші: “Батя казав, роботи у нього так багато, що він спить у власному кабінеті на Банковій. Казав, як піде на пенсію, от тоді й заживемо… в Донецьку.

Перебування пані Янукович у колишній резиденції екс-президента не обійшлося без ексцесів. Зокрема, за інформацією Самооборони Майдану, дружина Віктора Федоровича намагалась винести з території Межигір’я кілька срібних виделок. Однак хлопці при обшуку помітили крадіжку.

На запитання, де зараз може знаходитись Віктор Федорович, пані Людмила тільки знизала плечима.

Нагадаємо, раніше Янукович вилетів в Гаагу.

Олег Піх спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Людмила Янукович відвідала Межигір’я.