На Віктора Януковича було скоєно замах

Замах на Віктора Януковича

Учора, 15 серпня, на президента України було скоєно замах: Віктора Януковича вкусила в руку бджола. У прес-службі президента повідомили, що життя главі держави врятувала дружина Людмила, яка приклала лід до зони ураження.

Зараз життя Президента поза небезпекою. Ведеться слідство, підозрювані не розголошуються.

Однак, з достовірних джерел стало відомо, що підозра падає на колишнього президента України В. А. Ющенка та його підопічних. Розробляється також і інша версія, згідно з якою виникає запитання: чому поряд опинилася дружина президента і чому вона підготувала лід завчасно.

Слідча група виїхала на бесіду з колишнім президентом України Віктором Ющенком, однак у його вуликах підозрюваної не виявлено і підопічні підтвердили алібі Віктора Андрійовича, – розповідає надійне джерело у правоохоронних органах, – Тоді слідчій групі довелось повертатися до резиденції нинішнього президента, щоб його дружина надала допомогу і їм. Льоду вистачило на всіх. Після цього слідча група зайшла в глухий кут. Та президент дав наказ знайти винного до наступного дня.

Тож наразі заарештовано двірника Івана Т., після допиту якого слідчі сподіваються посадити винного у встановлений президентом термін.

Валентина Гаряча спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , // Постійне посилання: На Віктора Януковича було скоєно замах.