Володимира Путіна визнали найкращим у світі продюсером

Володимир Путін

Журнал Billboard опублікував ТОП-100 найкращих музичних продюсерів. У цей список увійшли фахівці, які займалися кар’єрою The Beatles, Майкла Джексона, PSY, Мадонни та інших знакових постатей у шоу-бізнесі. Очолив цей список президент Російської Федерації Володимир Путін.

«Найвищим показником успішності продюсера є його здатність зробити з маловідомого музиканта або гурту всесвітню зірку, – обґрунтовує свій вибір редактор журналу Billboard Стефані Джерманотта, – І чим менше часу було витрачено, тим ефективніший продюсер. Безперечно, Володимир Путін може зробити популярним будь-який гурт за надзвичайно короткий час. І він це уже двічі доводив. Зокрема, саме завдяки опосередкованому впливу президента Російської Федерації гурти Pussy Riot та The Bloodhound Gang ставали всесвітньо популярними за лічені дні.»

Низка музичних критиків висловили різку незгоду з рішенням редакції Billboard, мотивуючи це авторитарним стилем продюсування Володимира Путіна. У відповідь на ці закиди Джерманотта зазначила, що це лише невеликі жертви, покладені на користь мистецтва. “Життя коротке, мистецтво – вічне! І Путін це прекрасно розуміє“, – додала вона.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

Опубліковано у Шоу-бізнес // Теги: , , , // Постійне посилання: Володимира Путіна визнали найкращим у світі продюсером.