Людмила Янукович стала учасницею Pussy Riot

Pussy Riot

Дружина екс-президента України Людмила Янукович стала учасницею скандального російського панк-гурту Pussy Riot. На такий вчинок екс-першу леді наштовхнули дії Путіна щодо України. Про це повідомляє телеканал “ДО///_”.

Поки я була дружиною президента, у мене не було змоги публічно висловлювати свою позицію, – розповідає Людмила Янукович. – Однак тепер, коли мій чоловік втік до Ростова-на-Дону з своєю коханкою, Любов’ю Полежай, а Володимир Путін налаштований воювати проти України, я не буду мовчати.

Це вперше до складу нашого гурту приєднується настільки публічна і колись впливова людина, – вважає учасниця Pussy Riot Надія Толоконникова, – Як виявилось, у нас із Людмилою Янукович один ворог – це Володимир Путін. У нас він забрав свободу, у неї – чоловіка та частину батьківщини (Крим).

За словами Толоконникової, невеличкою проблемою для прийому Людмили Янукович до складу Pussy Riot стала відсутність у неї слуху та голосу. Але проблему швидко вирішили – пані Янукович буде грати на перкусії.

Людмила Янукович також публічно закликала приєднатись до Pussy Riot екс-дружину Володимира Путіна – Людмилу. “Ви не повинні боятись і мовчати. Я мовчала стільки часу – і нічого з цього доброго не вийшло. Будьте сильною, приєднуйтесь до нас“, – звернулась пані Янукович до пані Путіної.

Вже відомо, що першим перформансом Pussy Riot у новому складі стане змінена версія найскандальнішої пісні панк-гурту – “Богородице, Путіна з України прожени!”

Нагадаємо, після втечі чоловіка Людмила Янукович вперше відвідала Межигір’я.

UaReview

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну, Шоу-бізнес // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Людмила Янукович стала учасницею Pussy Riot.