Бутирка: українці більше не побачать нашої творчості

Бутирка, російський шансон

Лідер російського шансон-гурту “Бутирка” Володимир Ждаміров вважає, що українські прихильники їхньої творчості страждатимуть від того, що позбавлені можливості насолоджуватися виступами своїх кумирів. Про це повідомляє газета “Вести шансона”.

Співак, як відомо, підтримав агресивну політику Путіна щодо України. У відповідь українські організатори скасували всі концерти гурту на своїй території, в тому числі і “Всеукраїнський тур в’язницями України”.

Також виконавець висловив глибокий жаль і співчуття всім своїм прихильникам, – таксистам, водіям маршруток і вантажівок, колишнім в’язням і значній частині членів Партії Регіонів, – через те, що вони більше не зможуть насолоджуватися виступами своїх улюбленців.

Лідер гурту “Бутирка” відмітив, що істинні поціновувачі блатного шансону не змогли витримати такої несправедливості. “І саме тому, бажаючи й надалі насолоджуватись своїми улюбленими хітами в живому виконанні, такі чудові люди як Віктор Янукович, Віктор Пшонка, Віталій Захарченко та інші перебралися до Росії“, – зазначив Ждаміров.

Нагадаємо, раніше з подібною заявою вже виступала російська співачка Валерія.

Читайте також: Сергій Пастух зніме новий кліп у маєтку Пшонки.

Паша Паламарчук спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура, Російське вторгнення в Україну // Теги: , // Постійне посилання: Бутирка: українці більше не побачать нашої творчості.