Поліція Ростова-на-Дону затримала невідомого, який планував кинути в Порошенка яйцем

Віктор Янукович, Ростов-на-Дону

Поліція Ростова-на-Дону затримала невідомого чоловіка, який вештався навколо аеропорту і випитував у охоронців, на яку злітну смугу повинен прилетіти літак президента України. Про це повідомляє Rostov-on-Don Daily з посиланням на прес-службу місцевої поліції.

Чоловік з іменем Віктор був одягнений у сонцезахисні окуляри, при собі мав одне куряче яйце та документ, схожий на протерміноване посвідчення президента України.

Він виглядав дуже підозріло, – цитує видання свідчення поліцейського, який затримав невідомого. – При високому зрості та масивній тілобудові постійно пригинався і ховався за низькими кущами, вважаючи, що його ніхто не помітить. Працівник аеропорту, який першим побачив чоловіка, повідомив, що той випитував, на яку смугу повинен приземлитись літак із президентом України. За відповідь обіцяв віддячити чистим золотом. Працівнику це здалось підозрілим і він звернувся до охорони аеропорту.

Пізніше під час допиту Віктора з’ясувалось, що він прочитав про приліт літака президента України в Ростов у новинах, і подумав, що в літаку обов’язково мав бути і сам Петро Порошенко. Також чоловік зізнався, що планував жбурнути в президента України яйце.

На допиті він поводив себе нахабно, говорив тюремним жаргоном, погрожував своїми знайомствами на рівні Кремля. Однак після інформації про те, що літак президента України приземлився без Порошенка на борту, він раптом засмутився і став поводити себе тихо“, – додає поліцейський.

Після усного попередження затриманого відпустили. При цьому яйце про всяк випадок конфіскували.

Нагадаємо, сьогодні в Ростов-на-Дону літав літак президента України для обміну російських ГРУшників на Надію Савченко.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: Поліція Ростова-на-Дону затримала невідомого, який планував кинути в Порошенка яйцем.
  • auisfajksdfasd

    Уродов