В Україні до складу членів сім’ї внесуть кума та куму

Верховна Рада

Верховна Рада прийняла зміни до сімейного кодексу України. Своїм рішенням депутати внесли зміни до складу членів сім’ї – до звичного переліку включили кума та куму.

«Ці зміни покликані спростити антикорупційну боротьбу, – прокоментував це рішення народний депутат Єгор Соболєв, – Одним із наслідків буде необхідність включати у податкову декларацію прибутки, отримані кумом та кумою. Останнім часом ми бачимо, що куми різних чиновників мають неабиякий вплив на владу. Подальшим нашим кроком буде інвентаризація усіх кумів держслужбовців. Після оприлюднення отриманих даних кожна людина зможе перевірити, хто кому доводиться кумом.»

«Рішення зовсім непродумане, – обурюється член Опозиційного блоку Наталія Королевська, – Тепер прибутки кумів будуть враховуватися під час призначення субсидій. Багато людей, які заробляють мало але мають заможних кумів, не зможуть отримати передбачену державою допомогу. Ми вчергове спостерігаємо, як боротьба з корупцією передусім б’є по простих громадянах.»

«Це просто жах, – жахнувся пересічний громадянин Петро Омелянчук, – Виходить, що моя кума тепер стала мені близьким родичем? Це виходить, що… Жах! Ці депутати зовсім про звичайних людей не думають!»

Нагадаємо, на своїй прес-конференції Президент України Петро Порошенко підтвердив, що Юрій Стець є його кумом та заперечив такий же зв’язок із Юрієм Луценком та власним сином.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: В Україні до складу членів сім’ї внесуть кума та куму.